Pioneers in the industry, we offer neon lamp indicator from India.
₹ 45.9 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 10mm |
| Brand | SIZON |
| Voltage | 24V AC/DC |
| Color | White |
| No of Module | 1M |
| Current Rating | 25A |
| Material | Polycarbonate |
| Finish Type | Glossy |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
Hari Singh (DIRECTOR)
Shree Rathore Industries
Gala No. 08, Rathod Industries, S. No. 36, H.No. 6/A, Dhumal Nagar, Village Waliv,Vasai
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India