Our range of products include pendent holder manufacturers, polycarbonate mini pendent holder and mini pendent holder.
₹ 270 / Box Get Latest Price
| Body Material | Polycarbonate |
| Bulb Base | E27 |
| Material | Metal |
| Current Rating | 5 A |
| Bulb Base Type | B22 |
| Color | White |
₹ 379 / Box Get Latest Price
| Body Material | Polycarbonate |
| Bulb Base | E27 |
| Material | Plastic |
| Current Rating | 5 A |
| Bulb Base Type | E40 |
| Pack Type | Box |
₹ 349 / Box Get Latest Price
| Body Material | Polycarbonate |
| Bulb Base | E27 |
| Material | Plastic |
| Current Rating | 5 A |
| Bulb Base Type | B22 |
| Pack Type | Box |
Hari Singh (DIRECTOR)
Shree Rathore Industries
Gala No. 08, Rathod Industries, S. No. 36, H.No. 6/A, Dhumal Nagar, Village Waliv,Vasai
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India