Prominent & Leading Manufacturer from Vasai, we offer 6 amp top, anchor 16 amp top, 6 amp top pins and 16 amp top pin.
₹ 21 / Piece Get Latest Price
| Brand | Sizon |
| Current Rating | 6A |
| Pin Type | 3 Pin |
| Material | Polycarbonate |
| Type | Heavy Duty |
| Pin Construction | Hollow Pin |
| Features | With Indicator |
| Color | White |
₹ 37 / Piece Get Latest Price
| Brand | Sizon |
| Pin Type | 3 Pin |
| Material | PVC |
| Type | Heavy Duty |
| Pin Construction | Hollow Pin |
| Features | With Indicator |
| Color | White |
| Current Rating | 6A |
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Brand | Sizon |
| Current Rating | 6A |
| Pin Type | 3 Pin |
| Type | Heavy Duty |
| Pin Construction | Hollow Pin |
| Features | With Shutter |
| Color | White |
| Packaging | Pack of 20 |
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Brand | Sizon |
| Current Rating | 16A |
| Pin Type | 3 Pin |
| Material | Polycarbonate |
| Type | Heavy Duty |
| Pin Construction | Solid Pin |
| Features | With Indicator |
Hari Singh (DIRECTOR)
Shree Rathore Industries
Gala No. 08, Rathod Industries, S. No. 36, H.No. 6/A, Dhumal Nagar, Village Waliv,Vasai
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India