Offering you a complete choice of products which include 16a sizon modular switch socket combination and 10a sizon modular switch socket combination.
₹ 155 / Piece Get Latest Price
| Brand Name | SIZON |
| Configuration | 1 Switch 1 Socket |
| Brand | SIZON |
| Current Rating | 12A |
| Pin Type | 6 Pin Socket |
| Number of Module | 1M |
| Material | Polycarbonate |
| Circuit Type | 1 Way |
| Color | White |
| Number of Modules | 6/16A |
| Product Brand | Sizon |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 222.75 / Piece Get Latest Price
| Brand Name | SIZON |
| Configuration | 2 Switch 2 Socket |
| Brand | Sizon |
| Current Rating | 16A |
| Pin Type | 6 Pin Socket |
| Number of Module | 2M |
| Material | Polycarbonate |
| Circuit Type | 1 Way |
| Color | White |
| Number of Modules | 3 Module |
| Product Brand | Sizon |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 109 / Piece Get Latest Price
| Brand Name | SIZON |
| Configuration | 1 Switch 1 Socket |
| Brand | SIZON |
| Current Rating | 10A |
| Pin Type | 6 Pin Socket |
| Number of Module | 1M |
| Material | Polycarbonate |
| Circuit Type | 1 Way |
| Color | White |
| Number of Modules | 12M |
| Product Brand | Sizon |
Minimum order quantity: 50 Piece
Hari Singh (DIRECTOR)
Shree Rathore Industries
Gala No. 08, Rathod Industries, S. No. 36, H.No. 6/A, Dhumal Nagar, Village Waliv,Vasai
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India